Аукціон

пппп

Корнинська сільська рада відповідно до рішення сесії сільської ради від10.10.2018 року №1616 оголошує конкурс на передачу в оренду об’єкту  комунальної власності:

частини  будівлі клубу з адмінбудинком площею 1 м. кв., який розташований за адресою: с. Корнин, вул. Центральна, 41 б, Рівненського району.

 Строк оренди  3 роки.

 Орендар самостійно укладає договори   на користування комунальними послугами, електроенергією, проводить страхування комунального майна. Передача орендованого об’єкта в суборенду заборонена. Основним  критерієм визначення переможця є найбільший розмір орендної плати у разі обов’язкового забезпечення виконання інших умов  конкурсу. Конкурс відбудеться в залі засідань  Корнинської сільської ради по вул.Центральна, 41б, с.Корнин  Рівненського району. Пропозиції у конвертах з написом « На конкурс» надаються до приймальні сільської ради протягом місяця з дня опублікування оголошення. Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:

1)заяву про участь у конкурсі з пропозиціями щодо виконання умов конкурсу, а також документи, зазначені в оголошенні про конкурс.

2)відомості про претендента

  для юридичної особи:

 – документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи ;

 – посвідчені копії установчих документів ;

– завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік

– довідку від претендента про те , що стосовно нього не порушено справу про банкрутство ;

 -інші документи згідно з умовами конкурсу.

для фізичної особи:

-копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

– завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб – підприємців;

 -завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва-фізичної особи- платника єдиного податку.

– інші документи згідно з умовами конкурсу

Для довідок звертатися за адресою: Рівненський р-н, с. Корнин, вул. Центральна 41б.Телефон: (0362) 20-53-66