У Рівненському районі відзначили День працівника освіти

Голова

      В четвер, 4 жовтня, голова Корнинської сільської ради разом з вчителями Колоденської та Корнинської шкіл відвідали святковий концерт у районному будинку культури, що в селі Зоря, присвячений Дню працівників освіти.

        Під час свята керівництво району нагородило Почесними грамотами та Подяками кращих працівників та ветеранів праці освітньої галузі Рівненського району. На сцені районного будинку культури, що у селі Зоря виступали творчі колективи району. Також, з вітальним словом до Дня працівника освіти виступили керівники Рівненського району.

       За словами голови Рівненської районної державної адміністрації Володимира Пилипчука: освітня галузь району успішно розвивається, про що свідчать наступні здобутки.«Сьогодні мережа загальноосвітніх навчальних закладів району налічує 42 заклади, у яких навчається 10298 учнів. Також, ми активно впроваджуємо Нову українську школу. До того ж, в школах району відкрито 22 класи з ексклюзивною формою навчання учнів. В цьому величезна заслуга і керівництва навчальних закладів, і педагогічних колективів. Дякуємо вам за це, шановні вчителі», – сказав голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук.

(інформацію взято з:http://www.rv.gov.ua)