Зі святом Покрови та Днем захисника України

Покрова

       День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, свято єдності всього народу.
Сьогодні це свято уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі, хочеться привітати і представників всіх силових відомств, і колишніх та дійсних бійців медичних працівників, котрі рятують життя та здоров’я наших героїв, волонтерів, представників діаспори та всіх небайдужих громадян. Окремо вітаю зі святом і родини наших загиблих героїв захисників Вітчизни, які пожертвували своїм життям у служінні за Україну.

       Вірю, що в наших силах вийти переможцем у боротьбі з усіма викликами агресора та збудувати успішну, сильну, справедливу і незалежну країну, адже наші Герої віддали і продовжують віддавати за це найдорожче – своє життя.
У день Покрови Пресвятої Богородиці, котра з давніх часів вважалася покровителькою і заступницею не лише козаків, а й всього українського люду молимося до Матері Божої з проханням про нашу єдність, взаєморозуміння, злагодженість в боротьбі, мир, добро, неблагополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

      Захищати Батьківщину може тільки сильна нація й її незламна єдність!

Зі святом!

З повагою сільський голова

Роман Горбатюк-Василейко